prohledejto.cz

Červeny a biely seter

Irský červený setr, gordon setr, irský červenobílý setr, anglický setr Jméno: Můj zdravý setr Autor: Martina Shvabová EAN: 9788088980582 ISBN: 80-88980-58-5 Vydavatel: Fortuna Libri, spol.

.

Irský červený setr, gordon setr, irský červenobílý setr, anglický setr. Praktická příručka, určená speciálně pro začínající psovody, zaměřená na...

.

?? Irský červenobílý setr je možná nejlépe ovladatelný pes ve skupině setrů. Pro svou mírumilovnou dispozici je chován stále častěji.

.

Země původu: Irsko Období původu: 18. století Původní použití: lovecký pes Střední...

.

Irský červenobílý setr je podobný irskému setrovi, liší se od něj větším tělem, širší hlavou s hrbolem na lebce. Má výborný čich, jsou zvyklí ho vystavovat a přinášet zvěř.

.

Vše o psech, inzerce zdarma, prodejte, kupte, darujte psa. Veterinární konzultace, rady od chovatelů.

.

Typ vlasů Střední Původ Irsko Šablona Metoda Tvar hlavy Dlouhá Hmotnost a velikost Pohlaví Stříhání vlasů podle hmotnosti Žena 18 kg až 23 kg 55 cm až 62 cm Muž 20 kg až 25 kg 58 cm až 67 cm Přihlaste se k odběru a získejte všechny naše tipy na & hellip;

.

Moje zdravá sestra Martiny Schwabové v Knihcentru.CZ. Bleskové doručení, osobní odběr Zdarma a dárky k nákupu. Ověřeno klienty.

.

Pozadí Irský červenobílý setr se objevil v Irsku v 17. století, mnohem dříve než irský setr. Byli vyšlechtěni, aby pomáhali lovcům ptáků a byli velmi viditelní v terénu.

.

Červenobílý setr se chová především na lovu. Proto musí být tento standard vykládán takto a všichni rozhodčí musí posuzovat prezentované osoby z hlediska jejich výkonu.

.

Irský červenobílý setr je neúnavný a vášnivý pro všechno, co dělá, zvláště pokud jde o lov. Je to velmi přátelský a milý pes.

.

Získejte levný Můj zdravý setr pouze za 0 Nakupujte chytře a ušetřete. Cochces.cz porovná ceny v tisících obchodů.

.

Irský setr je velmi krásný pes, který se pozná podle ušlechtilého vzhledu, dobře proporcionálního těla a dlouhé, světlé a lesklé červené srsti.

.

Když žijete se svou irskou sestrou, můžete si být jisti, že máte šťastného a přátelského společníka, který je vždy připraven na jakoukoli zábavu.

.

Irský setr, známý také jako červený setr, je plemeno psa. Je to lovecké plemeno vyznačující se nádhernou hustou kaštanovou srstí střední délky.

.

K personalizaci obsahu webových stránek a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.

.

Irský setr, stejně jako většina loveckých psů, je prastaré plemeno. Irský folklór nabízí mnoho teorií o historii irského setra.

.

Ušlechtilý krasavec s královskou historií, inteligentním a pronikavýma očima, tento pes zaujme i ty, kteří nikdy nezažili soucit a lásku k jinému člověku. irský setr

.

Ti, kteří vedou aktivní životní styl, jsou energičtí psi. Toto je irský tvůrce. Zástupci druhu se vyznačují majestátním článkem. Na své majitele se dívají inteligentním pohledem se žárlivým pohledem.

.

Péče a údržba loveckého plemene. Povahové vlastnosti, závislost na dětech a zvířatech, nácvik základních povelů, správný přístup, počínaje štěňaty. Stručný popis a doporučení pro chov irského setra.

.

Pro zobrazení musíte mít nainstalovaný JavaScript.

.

Irský červenobílý setr byl používán především k lovu horských sněhuláků v bažinách západního Irska.

.

Obecně se má za to, že předky irských setrů jsou červení a oranžoví Španělé z Bretaně, červenobílí irští španělé a červenobílí Welsh Springer španělé.

.

Vše o psech, inzerce zdarma, prodejte, kupte, darujte psa. Veterinární konzultace, rady od chovatelů.

.

Anglický setr, středně velký pes, patří do skupiny plemen setra, mezi které patří irský červenobílý setr, gordon (černý s pálením) a červený setr.

.

Irský setr je mimořádně přátelské, vnímavé a inteligentní psí plemeno, vhodné pro rodiny s dětmi i seniory.

.

Ale některé otázky vás zavedou! Myslíte, že to zvládnete na plný počet bodů? Dnes budeme mluvit o stavitelích. Tak neváhejte a jednejte!

.

Fotky myslivosti, kynologie a koncertů

.

Databáze knih, recenze knih, knižní trh, komentáře, soutěž o knihy.

.

Zde najdete vše o psech... Jejich výška, co jim dát k jídlu atd..

.

Vše o psech, inzerce zdarma, prodejte, kupte, darujte psa. Veterinární konzultace, rady od chovatelů.Rok vydání: 2002, Nakladatelství: Fortuna Print, Autor knihy: Martina Shvabova, Irský červený setr, Gordon setr, Irský červenobílý setr, anglický setr

.

Do této skupiny psů patří plemena setr a ohař, to jsou lovci ptáků, retrívr, který přináší zastřelené ptáky, králíky a králíky, španěl obojí, a velké množství dalších plemen, z nichž většina pochází z & hellip;

.

Zpočátku se angličtí seři nazývali Setting Spaniels a pocházejí ze španělských indikátorů. Podobní psi byli zavedeni již v roce 1500 a lze s jistotou říci, že angl

.

Online znalostní test Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a mnoho dalšího, zábavné a poučné.

.

Přestože si červenobílý irský setr a velšský kokršpaněl vypadají trochu podobně, jakmile se seznámíte s vlastnostmi těchto loveckých plemen, není těžké je rozeznat. Jedno mají společné, oba mají jména podobná slavnějšímu & hellip;

.

Který kabát je bílý, červený nebo černý? - Poraďte, které šaty se mi po vizuální stránce líbí nejvíc, které mi podle vás nejvíce sedí a přijdou. To není mnoho.

.

Spousta informací o psech, fotky, články, tipy, všechna plemena, anatomie psů, výcvik, výcvik, příběhy a fotky ze života, ankety, návštěvní kniha, ankety, počítadlo docházky, poštovní formulář - napište zprávu, svůj mail a zpráva bude odeslána vlastníkovi webu

.

Irský setr

.

Povaha: Živý a pozorný, inteligentní, velmi temperamentní, milující a věrný pes. Hlava: Dlouhá a štíhlá, ne hrubá v úrovni uší.

Autizmus u psov
Předložky 3 pád němčina
C.s.lewisa pozsony
Digitálne nočné videnie pard nv 0 08
Vzťah medzi bohatstvom spoločnosti a preferenciou čistého životného prostredia
Diktýty pre 6.ročník
A http j.gs 5971098 vyhraj-kredit-zdarma
Buchty z kvasku
Žiadosť o dekanský termín skúšky vzor vs danubius
Slovensko oš y ruska zápas live


140
Bing Google